консультація перед епіляцією

Для тих, хто вперше буде робити видалення волосся лазером, ми розповімо у статті, як підготуватися до епіляції, чого категорично не можна робити перед процедурою, а що слід зробити - обов'язково. Це дуже важливий етап у процесі проходження курсу процедур, оскільки від нього буде залежати остаточний результат, але головне - стан вашої шкіри, ваш комфорт. Читайте і запам'ятовуйте.

Зміст:

Навіщо потрібна підготовка

Підготовка є найважливішим етапом. Незважаючи на безпеку впливу лазерного променя, як будь-яка медична або косметологічна маніпуляція, епіляція лазером може мати свої негативні наслідки у разі неправильного підходу.

https://www.youtube.com/embed/-I6Gh5BUD6A?rel=0&autoplay=1&mute=1

Нагадаємо, що лазер діє за принципом селективного фототермоліза, тобто, виборчого теплового впливу на певне джерело. У даному випадку, це джерело - меланін, темний пігмент, що відповідає за колір волосся. Енергія лазера поглинається меланіном і направляється до фолікулу, фолікул нагрівається і руйнується. У цьому і полягає принцип роботи лазера для епіляції. Лазерний промінь «не бачить» шкірні покриви, якщо правильно підготуватися до процедури.

 

Чи знаєте ви? Лазер розпізнає тільки темне волосся, тому слабо пігментоване - світле, сиве, руде волоски, не піддається видаленню.

Як правильно підготуватися до лазерної епіляції

Зверніть увагу, що підготовка починається за 2 тижні до сеансу. Скоріш за все, ви не зможете прийти до салону спонтанно і зробити процедуру в той же день. Це не повинно лякати. Потім, коли курс вже почнеться, ви переконаєтеся, що у цьому немає ніяких складнощів. Отже, що потрібно зробити:

 • за 2 тижні відмовитися від прийняття сонячних ванн, а також відвідування солярію;
 • за 2 тижні до процедури необхідно припинити прийом антибіотиків;
 • за 2 тижні не слід застосовувати будь-які види видалення волосся, крім гоління (віск, шугарінг, пінцет - під забороною, також не можна користуватися електроепілятором);
 • за 3 дні не можна застосовувати на ділянці шкіри, де буде проводитися епіляція, засоби, що містять спирт або олію засоби (креми, тоніки, лосьйони, дезодоранти і т.інш.).

У день процедури необхідно поголити зону епіляції, бажано зробити це безпосередньо перед процедурою. Якщо такої можливості немає, то поголіться не пізніще, ніж за 12 годин до сеансу.

 

Важливо: Дотримання графіка відвідувань, складеного лікарем, вкрай необхідно. В іншому випадку, ефективність лазерної епіляції може бути зведена до нуля.

Чому так важлива підготовка? У першу чергу, щоб не з'явилися опіки. Наприклад, свіжа засмага, тобто наявність у шкірі великої кількості меланіну, може спровокувати опік. Те ж саме можна і під час прийому антибіотиків, оскільки вони підвищують фотосенсибілізацію шкіри, іншими словами, підвищену чутливість шкіри до дії тепла.

https://www.youtube.com/embed/Y8ZsW8btN2Q?rel=0&autoplay=1&mute=1

Чи відрізняється підготовка до процедури різних зон тіла

Підготовка різних зон тіла до лазерної епіляції діодним лазером не відрізняється. Незалежно від того, на якій ділянці тіла ви хочете видалити небажану рослинність, правила підготовки та протипоказання будуть однаковими. Але слід врахувати, що у однієї людини чутливість шкіри у різних зонах тіла може бути не однаковою. Наприклад, епіляція ніг може бути цілком комфортною, а епіляція вусиків або інтимних місць - викликати досить неприємні відчуття, аж до болю. Як правило, ці гормонозалежні зони вимагають знеболення. У таких випадках варто зробити кілька пробних імпульсів і при необхідності, якщо ви зрозумієте, що відчуваєте дискомфорт, скористатися місцевим знеболюючим.

У цілому, підготовка до лазерної епіляції верхньої губи, пахв, бікіні, ніг буде абсолютно однаковою.

Протипоказання

 • онкологія;
 • цукровий діабет (прийом інсуліну);
 • аутоімунні захворювання;
 • інфекційні та запальні процеси;
 • пошкодження шкірних покривів у зоні процедури;
 • дерматологічні захворювання;
 • період вагітності і лактації;
 • хірургічне втручання у зону епіляції менш, ніж за 3 місяці;
 • сиве, світле і пушкове волосся.

Тепер, коли ви озброєні інформацією, залишається тільки зробити дзвінок і записатися на процедуру. Робіть лазерну епіляцію і насолоджуйтеся, адже тільки ця процедура може забезпечити вашій шкірі красу і бездоганну гладкість.

Автор статьи
Аскєрова Вусала (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук