консультація перед епіляцією

Для тих, хто вперше буде робити видалення волосся лазером, ми розповімо у статті, як підготуватися до епіляції, чого категорично не можна робити перед процедурою, а що слід зробити - обов'язково. Це дуже важливий етап у процесі проходження курсу процедур, оскільки від нього буде залежати остаточний результат, але головне - стан вашої шкіри, ваш комфорт. Читайте і запам'ятовуйте.

Зміст:

Навіщо потрібна підготовка

Підготовка є найважливішим етапом. Незважаючи на безпеку впливу лазерного променя, як будь-яка медична або косметологічна маніпуляція, епіляція лазером може мати свої негативні наслідки у разі неправильного підходу.

https://www.youtube.com/embed/-I6Gh5BUD6A?rel=0&autoplay=1&mute=1

Нагадаємо, що лазер діє за принципом селективного фототермоліза, тобто, виборчого теплового впливу на певне джерело. У даному випадку, це джерело - меланін, темний пігмент, що відповідає за колір волосся. Енергія лазера поглинається меланіном і направляється до фолікулу, фолікул нагрівається і руйнується. У цьому і полягає принцип роботи лазера для епіляції. Лазерний промінь «не бачить» шкірні покриви, якщо правильно підготуватися до процедури.

Як правильно підготуватися до лазерної епіляції

Зверніть увагу, що підготовка починається за 2 тижні до сеансу. Скоріш за все, ви не зможете прийти до салону спонтанно і зробити процедуру в той же день. Це не повинно лякати. Потім, коли курс вже почнеться, ви переконаєтеся, що у цьому немає ніяких складнощів. Отже, що потрібно зробити:

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

заборонений солярій і загар
За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
антибіотик
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
депіляція
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
виголювання зон тіла
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
нанесення тоніка на плече
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
графік відвідувань сеансів
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

 

Чому так важлива підготовка? У першу чергу, щоб не з'явилися опіки. Наприклад, свіжа засмага, тобто наявність у шкірі великої кількості меланіну, може спровокувати опік. Те ж саме можна і під час прийому антибіотиків, оскільки вони підвищують фотосенсибілізацію шкіри, іншими словами, підвищену чутливість шкіри до дії тепла.

Рекомендований графік процедур

рекомендований графік процедур лазерної епіляції

Чи відрізняється підготовка до процедури різних зон тіла

Підготовка різних зон тіла до лазерної епіляції діодним лазером не відрізняється. Незалежно від того, на якій ділянці тіла ви хочете видалити небажану рослинність, правила підготовки та протипоказання будуть однаковими. Але слід врахувати, що у однієї людини чутливість шкіри у різних зонах тіла може бути не однаковою. Наприклад, епіляція ніг може бути цілком комфортною, а епіляція вусиків або інтимних місць - викликати досить неприємні відчуття, аж до болю. Як правило, ці гормонозалежні зони вимагають знеболення. У таких випадках варто зробити кілька пробних імпульсів і при необхідності, якщо ви зрозумієте, що відчуваєте дискомфорт, скористатися місцевим знеболюючим.

У цілому, підготовка до лазерної епіляції верхньої губи, пахв, бікіні, ніг буде абсолютно однаковою.

Протипоказання

   • онкологія;
   • цукровий діабет (прийом інсуліну);
   • аутоімунні захворювання;
   • інфекційні та запальні процеси;
   • пошкодження шкірних покривів у зоні процедури;
   • дерматологічні захворювання;
   • період вагітності і лактації;
   • хірургічне втручання у зону епіляції менш, ніж за 3 місяці;
   • сиве, світле і пушкове волосся.

Тепер, коли ви озброєні інформацією, залишається тільки зробити дзвінок і записатися на процедуру. Робіть лазерну епіляцію і насолоджуйтеся, адже тільки ця процедура може забезпечити вашій шкірі красу і бездоганну гладкість.

Відповіді на типові запитання

⏩ Чого неможна робити перед лазерною епіляцією?

В першу чергу, за 2 тижні до процедури не можна засмагати, як на пляжі, так і в солярії. За 3 дні до сеансу не наносити на шкіру спиртовмісні косметичні засоби - тоніки, лосьйони і т.д. За 2-3 тижні виключити будь-які види видалення волосся, крім гоління, а також припинити прийом антибіотиків тетрациклінової групи і препаратів, що відносяться до фторхінолонів.

⏩ Чому неможна приймати антибіотики при лазерній епіляції?

Антибіотики викликають фотосенсибілізацію шкіри, тобто підвищену чутливість шкіри до світлового впливу, в тому числі і ультрафіолетового. До речі, при прийомі антибіотиків не рекомендується і засмагати. Якщо зробити лазерну епіляцію в період прийому антибіотиків на шкірі може з'явитися опік.

⏩ Чи можна вживати алкоголь перед лазерною епіляцією?

За добу до процедури не слід приймати алкогольні напої, оскільки наявність алкоголю в організмі може викликати больові відчуття під час лазерної епіляції.

⏩ Яка підготовка до лазерної епіляції глибокого бікіні?

Підготовка до лазерної епіляції глибокого бікіні не відрізняється від підготовки інших зон. Єдиний момент - якщо у Вас коли-небудь був генітальний герпес, за тиждень до процедури і протягом тижня після проведення лазерної епіляції необхідно приймати противірусний препарат.

⏩ Як підготуватися до лазерної епіляції верхньої губи?

За 2 тижні до процедури не засмагати, припинити прийом антибіотиків тетрациклінового ряду і фторхінолонів, не робити шугарінг, воскову депіляцію, не користуватися депіляційним кремом і пінцетом. Волоски можна тільки голити або підрізати ножицями. За 3 дня припинити використання спиртовмісних засобів. У день процедури видалити волоски і не завдавати ніяких косметичних засобів. Якщо Ви схильні до герпетичних висипань, за тиждень до і протягом тижня після процедури слід пропити противірусний препарат.

⏩ Чоиу можна використовувати тільки гоління перед лазерною епіляцією?

Будь-яке висмикування волосся видаляє не тільки видиму частину волосся, а й ту, що знаходиться під шкірою. А під час лазерної епіляції ця частина волоска потрібна для того, щоб служити провідником світлової енергії до фолікулу. Лазерний промінь поглинається меланіном, що знаходиться в волосі, після чого світлова енергія перетворюється в теплову і руйнує фолікул.

Автор статьи
Аскєрова Вусала (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться