епіляція обличчя

Обираючи для себе оптимальний спосіб видалення небажаного волосся, багато хто задається питанням: що ефективніше - лазерна епіляція або фотоепіляція? Обидва ці методи по-своєму гарні, між ними багато спільного, схожий принцип дії, однкові протипоказання, але все ж є певна відмінність фотоепіляції від лазерної епіляції. В цій статті ми детально розглянемо кожну методику, плюси та мінуси кожної з них, переваги та можливі ризики. Отже, знайомтеся, вивчайте та робіть висновки.

https://www.youtube.com/embed/-0LZ_-hbe9I?rel=0&autoplay=1

Відмінність лазерної епіляції від фотоепіляції

Насправді, у даних методик більше спільного, ніж відмінностей. Суть обох полягає в тому, що за допомогою світлових хвиль знищується не видима на поверхні шкіри частина волосся, а сам волосяний фолікул. Таким чином, волосся припиняє зростання. Результат після проходження повного курсу процедур, буде утримуватися від 2-ох до 7-ми років. Цей термін, безумовно, залежить від індивідуальних особливостей кожного клієнта, але, як правило, протягом найближчих 5-ти років шкіра залишається гладенькою.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? І хоч лазерна епіляція та фотоепіляція це не одне й те саме, обидва ці способи не тільки знищують небажане волосся, але й чудово омолоджують шкіру.

ЩО ТАКЕ ФОТОЕПІЛЯЦІЯ

фотоэпиляция

Фотоепіляція – це апаратний метод видалення небажаного волосся за допомогою вузького спектра світлової хвилі. Її генерують криптонові лампи, що вбудовані в установку. Меланін - пігмент, що знаходиться в волосині - поглинає світлові хвилі. Це призводить до згортання крові в капілярах і припинення живлення фолікул. Фолікул гине і, відповідно, волосся більше не ростуть.

 

ПЛЮСИ

 • розмір маніпули апарата досить великий, що дозволяє провести процедуру швидко, навіть на великих ділянках тіла;
 • за мінімальну кількість процедур (від 3 до 5) можливо позбутися рослинності на кілька років.

МІНУСИ

 • процедура небезболісна (за бажанням, можливе використання знеболюючого гелю);
 • великий діапазон випромінювання, який генерують лампи, нагріває не тільки волосяну цибулину, а й шкірні покриви, що небезпечно для організму;
 • висока вартість процедури;
 • існує ризик виникнення негативних наслідків (опіків, подразнень, пігментації шкіри, рубців);
 • не "працює" по світлому, пушковому та сивому волоссю;
 • великий розмір робочої «плями» рукоятки не дозволяє робити процедуру на таких маленьких ділянках, як верхня губа та міжбрів'я. Тому, відповіддю на питання «що краще фотоепіляція або лазерна епіляція для обличчя» буде - лазерна епіляція;
 • також цей спосіб не рекомендується застосовувати в області бікіні через високу чутливість шкіри в цій делікатній зоні.

ЩО ТАКЕ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

лазерна епіляція

Лазерна епіляція – апаратний метод видалення небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла та на обличчі за допомогою лазерного випромінювання. Відрізняється лазерна епіляція від фотоепіляції тим, що лазерний промінь впливає більш «м'яко», «прицільно». В основі даної методики той же селективний фототермоліз, але лазерний промінь розпізнає тільки меланін, що міститься в волосі і не зачіпає шкіру, кровоносну систему та внутрішні органи. Тому, такий спосіб боротьби з небажаним волоссям визнаний найбезпечнішим для здоров'я людини.

 

ПЛЮСИ

 • безболісність і безпека процедури;
 • стійкий, тривалий результат;
 • ефективне усунення врослого волосся;
 • відсутність побічних явищ, опіків, запальних процесів;
 • можливість застосування на всіх, без винятку, ділянках тіла та обличчя;
 • доступна вартість.

МІНУСИ

 • велика кількість сеансів (від 8 до 12), тривалість повного курсу
  складає приблизно від одного року до півтора;
 • цим способом не можна видалити світле, сиве та пушкове волосся.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Різниця між фотоепіляцією та лазерною епіляцією також полягає в тому, що перед сеансом лазерної процедури необхідно ретельно поголити шкіру, а перед фотоепіляцією необхідно відростити волоски на 1 - 2 мм.

Лазерна епіляція та фотоепіляція – що краще обрати?

Відповідь на це питання залежить від ваших індивідуальних потреб і можливостей: зони тіла, де необхідно видалити волосся, рівень больового порогу, фінансові можливості. На питання про те, яка епіляція ефективніша - лазерна або фотоепіляція, відповідь багато в чому залежить від особливостей організму, кольору шкіри та волосся.

Якщо говорити про повну безпеку для здоров'я, то в цьому відношенні однозначно лазерна епіляція краще фотоепіляції. Але, який би спосіб ви не обрали, слід пам'ятати, що вдаючись до таких радикальних процедур, необхідно суворо дотримуватися рекомендація по підготовці до них, а також по догляду за шкірою в після процедурний період. Від вашого серйозного ставлення до цих правил багато в чому залежить і результат.

Також варто ознайомитися з протипоказаннями, перш ніж йти на процедуру. Яка б не була між фотоепіляцією та лазерною епіляцію різниця, протипоказання у них однакові:

 • онкологічні захворювання;
 • період вагітності та лактації;
 • імунні захворювання;
 • інфекційні захворювання;
 • цукровий діабет, захворювання ендокринної системи;
 • дерматологічні захворювання;
 • хірургічне втручання в зону, що буде оброблена, менш, ніж за 3 місяці до процедури.

Висновки

 1. Лазерна епіляція вигідна за ціною. Вартість її нижче, ніж вартість фотоепіляції.
 2. Лазерну епіляцію можливо проводити влітку, а також певні моделі лазерів працюють по темній шкірі.
 3. Процедуру лазерної епіляції можна робити на всіх, без винятку, ділянках тіла та на обличчі, включаючи зону над верхньою губою та міжбрів'я. Розміри насадок дозволяють працювати в самих маленьких і делікатних зонах.
 4. Промінь лазера не нагріває шкірні покриви, не впливає на внутрішні органи та кровотворну систему.

Це тільки факти, а вибір - за вами. В кожному конкретному випадку можуть бути особливі причини для того, щоб обрати ту чи іншу методику.

Вдосконалюйте свій зовнішній вигляд, робіть свою шкіру гаденькою та будьте здорові!


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться