лазерна епіляція під пахвами

Незважаючи на те, що навколо лазерної епіляції вже багато років точаться суперечки та міфи, процедура як все ж-таки залишається популярною та затребуваною. І це завдяки тому, що час довів високу ефективність даного методу видалення волосся та його абсолютну безпеку.

Одним з найактуальніших питань і сумнівів, щодо лазерної епіляції є питання «чи правда, що лазерна епіляція викликає рак?». Ні, ця процедура не може спровокувати рак і ми доведемо цей факт в нашій статті.

Зміст:

Принцип дії лазерного випроменінювання

Отже, ще раз згадаємо, як діє лазерний промінь. Лазерний апарат генерує світлову енергію, яку поглинає пігмент волосини - меланін. Потім світлова енергія перетворюється в теплову енергію, яка в свою чергу нагріває волосяний фолікул, від чого той гине.

ВПЛИВ ЛАЗЕРНОГО ПРОМЕНЯ НА ЦИБУЛИНУ ВОЛОСКА

Лазерний промінь впливає направлено, «прицільно» виключно на цибулину волоска, не зачіпаючи шкіру. Глибина проникнення - від 1 до 4 мм, що виключає контакт з внутрішніми органами, кровоносною системою і т.інш. Таким чином, лазерна епіляція не шкідлива для організму. Також виключається ризик виникнення раку шкіри, оскільки промінь лазера не пошкоджує ДНК.

Що таке діодний лазер?

Салони, в яких велике значення надають турботі про здоров'я клієнтів, використовують тільки високотехнологічну апаратуру. На сьогоднішній день найкращим обладнанням для видалення небажаного волосся є діодний лазер. Він відноситься до останнього, четвертого покоління лазерних систем і визнаний «золотим стандартом».

діодний лазер Lumenis
Джерелом світла даного приладу є діоди - катод-анод. Певна кількість лінз дозволяє фільтрувати випромінювання на довжину хвилі 800-810 нм. Світловий потік, частота й тривалість імпульсів даного апарату дозволяють проводити процедуру максимально швидко, безболісно, а головне - з високим результатом. Тільки діодний лазер допоможе назавжди позбутися від 97% небажаного волосся.
 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Що епіляція діодним лазером повністю виключає появу врослого волосся, на відміну від воскової депіляції та шугаринга.

Діодні лазери бувають двох видів:
  • діодний лазер з системою охолодження з охолоджувальною системою
    (вбудована сапфірова оптика захищає шкіру від перегрівання). Ця модель ідеально підходить для делікатних і чутливих зон - бікіні, обличчя;
  • діодний лазер з вакуумною системою з вакуумною системою
    Дана модель з великим розміром «робочої плями» рукоятки широко застосовується для обробки великих і менш чутливих ділянок тіла – спина, плечі, руки, ноги.

какие могут быть реакции кожи на лазерную эпиляцию?

Звичайно, будь-яка медична маніпуляція теоретично може викликати негативні наслідки. Як правило, це відбувається, якщо клієнт нехтує рекомендаціями фахівців клініки або через виняткові індивідуальні особливості. Необхідно також враховувати протипоказання. Існує ряд хвороб, які виключають проведення даної процедури, а також такий період як вагітність і годування грудьми.

 

ВАЖЛИВО: Якщо ви приймаєте будь-які ліки, обов'язково повідомте про це косметолога.

Детально дізнатися про протипоказання ви можете у консультантів «Люменіс» або в статті нашого блогу - Протипоказання до лазерної епіляції!

Найпоширеніша реакція шкіри - це почервоніння. Таке трапляється нерідко, це є варіантом норми та зникає протягом декількох годин. В цей період слід рясно зволожувати оброблену ділянку шкіри «Пантенолом» або «Бепантеном». І не слід панікувати - почервоніння після лазерної епіляції не може викликати рак шкіри!

Також може з'явитися невеликий набряк, але він теж зникне протягом декількох годин. Це не вимагає спеціального лікування.

апарат для лазерної епіляції
Деякі негативні наслідки як, наприклад, опіки, пігментація або інфікування можуть бути спровоковані такими причинами:
  • недотриманням клієнтом правил догляду за шкірою після процедури;
  • не належною підготовкою до процедури;
  • низькою кваліфікацією лікаря.

Розглянемо детальніше останній пункт. Не залежно від того, що лазерна епіляція безпечна, проводити її повинен професіонал з медичною освітою. Ретельно підходите до вибору клініки! Не кваліфіковано проведена лазерна епіляція не викликає рак шкіри, але неприємні побічні явища можуть виникнути.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Інформація про те, що лазерна епіляція провокує онкологічні захворювання, не є дійсною. Немає жодного підтвердженого випадку подібного. Лазер — це інфрачервоний промінь, що не опромінює шкіру, а лише нагріває волосяні фолікули.

Чи може лазерна епіляція призвести до раку?

Питання, яке найбільше хвилює клієнтів «чи викликає лазерна епіляція рак?» однозначно отримує негативну відповідь.

Довжина променів лазерного спектру діє направлено на пігмент меланін і не охоплює нічого, що знаходиться близько фолікула.

Навпаки, лазер благотворно діє на шкіру. Доказом тому є існування безлічі омолоджуючих косметологічних процедур, що проводяться за допомогою лазерів. Також, не забуватимемо про успішну безкровну сучасну лазерну хірургію.

видалення небажаного волосся під пахвами

Дійсно, існує апаратура, яка генерує іонізоване випромінювання, яке може впливати на структуру ДНК і викликати розвиток раку. Це гамма-випромінювання, що використовується в томографах і рентгенівські промені. Також, спровокувати рак шкіри може ультрафіолетове випромінювання, саме воно застосовується в соляріях. Медичні лазери - це червоне випромінювання, яке не несе небезпеки для людини.

На сьогоднішній день в світі немає жодного зафіксованого факту появи онкологічного захворювання після лазерної епіляції. Тому сміливо обирайте перевірений прогресивний метод і ставайте власником гладенької шкіри без ризику для здоров'я.


Додати відгук
Марія
17.12.2020, 20:15
Чи можна продовжувати лазерну епіляцію місяць після конізації

Так, можна
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться