Задать вопрос
логотип Люменис

Лазерна епіляція — це успішний, сучасний метод, здатний надовго вирішити проблему небажаного волосся! Але часто виникає питання: чи можна робити лазерну епіляцію при захворюванні щитовидки? На жаль, це досить поширений ендокринний розлад, який може завдавати не тільки фізичний дискомфорт, а й не естетично відбиватися на зовнішньому вигляді. Саме тому сьогодні ми маємо намір детальніше розібратися в цьому питанні.

Зміст:

Як працює щитовидка?

Щитовидна залоза нагадує за своєю формою метелика, і розташована у передній частині шиї. Ця невелика залоза дуже важлива для нашого організму, вона виробляє йодовмісні гормони (тироксин і трийодтиронін), які контролюють швидкість метаболізму — це, у свою чергу, допомагає організму правильно використовувати енергію. Гормони, які виробляє щитовидка, впливають на велику кількість процесів, що відбуваються в нашому організмі, а саме на роботу серцево-судинної і репродуктивної системи, головного мозку, кишкового тракту.

діагностика щитовидної залози

Коли рівень гормонів у крові стає занадто низьким або високим, Ви можете відчувати широкий спектр симптомів, в залежності від захворювання щитовидної залози, в тому числі — це може стати причиною гірсутизму (оволосіння за чоловічим типом). Ці прояви дисфункції щитовидки часто спонукають звернутися до фахівців лазерної епіляції.

ВАЖЛИВО! Якщо поява зайвого волосся на тілі пов'язано із захворюваннями ендокринної системи, ми рекомендуємо звернутися до лікаря-ендокринолога, який зможе професійно підібрати для вас курс коригування гормонального фону, заснований на результатах Ваших аналізів.

Чи можна робити лазерну епіляцію при захворюванні щитовидної залози?

лазерна епіляція і щитовидна залоза

З початку, пропонуємо розібратися, як саме працює лазерна епіляція. Це неінвазивна косметична процедура, під час якої імпульси лазерного світла направляють на пігмент меланін, що знаходиться у волосі. Лазерний промінь проникає на глибину від 1 до 4 мм. У зв'язку з цим, лазерна епіляція ніяк не відбивається на роботі внутрішніх органів, ендокринної системи, включаючи щитовидку. Процедура лазерної епіляції не може вплинути на кількість вироблених гормонів. Але якщо ви знаєте про наявність вузлів або новоутворень на щитовидній залозі, перед походом до салону вам слід проконсультуватися з ендокринологом.
головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Клієнтам, в анамнезі яких є захворювання щитоподібної залози, ми рекомендуємо перед сеансом проконсультуватися з ендокринологом. Однак протипоказанням до процедури є тільки онкологія щитоподібною залози.

Які переваги у лазерної епіляції?

час
Лазерна епіляція не займе багато часу
Безумовно, багато що залежить від області, наприклад, видалення волосся зі спини безумовно займе більше часу, ніж з верхньої губи.
тривалість результату
Результат від епіляції буде тривалим
Після проходження курсу, вам необхідно підтримувати результат роблячи 1-2 процедури раз на півроку, рік.
точність
Точність
Завдяки високій точності роботи апарату, лазерний промінь не пошкоджує шкіру.
видалення небажаного волосся
Ви забудете про вросле волосся
Це єдиний метод, який не допускає вростання волосся

Які протипоказання до лазерної епіляції?

Проводити епіляцію лазером протипоказано жінкам у період вагітності та лактації, людям з цукровим діабетом і проблемами, пов'язаними зі згортанням крові, онкологічними та шкірними хворобами, епілепсією. Звичайно, не варто виключати з протипоказань індивідуальну непереносимість та алергічну реакцію. Якщо у вас є протипоказання або найменші сумніви з цього приводу — обов'язково повідомте про це лікаря.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 2.86[11 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція при захворюванні щитовидки Відгуки


Додати відгук