епіляція ніг

Технології не стоять на місці та у боротьбі проти небажаного волосся існує безліч методів їх видалення. Сьогодні найбільш ефективними прийнято вважати лазерну епіляцію та елос-епіляцію. Але тут виникає питання: яка епіляція краще? Лазерна або елос? Ми розповімо Вам про відмінності та схожість цих методів. І допоможемо зрозуміти, який метод підходить саме Вам!

Зміст:

Що таке елос-епіляція?

Елос-епіляція – це метод видалення небажаного волосся, який ґрунтується на спільному застосуванні двох типів енергії: світлового випромінювання та електричної енергії.

Як це працює на практиці? Цибулини (волосяні фолікули), які знаходяться в активній фазі росту поглинають енергію світла (лазера), і перетворять її в теплову тобто волосяна цибулина нагрівається. У цей час високочастотний імпульс струму впливає на прогрітий фолікул волосся, тим самим руйнуючи його. Ефективність процедури стає вище тому що на волосяний фолікул впливає лазер, а слідом прогрівається електричним струмом.

ЦІКАВИЙ ФАКТ! При методі елос-епіляції для руйнування волосяного фолікула меланін не відіграє вирішальної ролі, чого не скажеш про інші технології лазерної епіляції.

Кожна наступна процедура елос-епіляції призведе до зменшення кількості волосся, а також до того, що волосся буде ставати все тонше, світліше, їх зростання сповільниться, а згодом волосся і зовсім зникне. Елос-епіляція руйнує цибулини, які на момент процедури знаходяться в активній фазі росту. Оскільки інше волосся вступає в цю активну фазу в різний час, необхідні додаткові сеанси, щоб зруйнувати всі волосяні фолікули в зоні епіляції.

Особливості Елос-епіляції

елос для будь-якого типу шкіри
Елос підходить для всіх типів шкіри, за допомогою нього можна робити епіляцію навіть на дуже смаглявій шкірі, добре підійде для власників світлого, пушкового та сивого волосся.
елос епіляція зон тіла
Електроліз вимагає, щоб кожен волосяний фолікул піддавався впливу зонда, це означає, що елос-епіляція великих областей, таких як ноги, спина та живіт, можуть займати дуже багато часу.
переваги лазерної епіляції
Зазвичай, елос-сеансів необхідно більше, ніж при лазерної епіляції, а вартість кожної процедури – вища.
після лазерної епіляції
Після процедури Вам не потрібно себе в чомусь обмежувати, ви зможете продовжувати вести звичний спосіб життя, не думаючи про ускладнення.
головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Елос епіляція значно дорожча та потребує набагато більше часу, ніж лазерна. Однак вона дозволяє працювати на смаглявій шкірі, з пушковим, світлим та сивим волоссям. Спеціаліст «Люменіс» під час консультації допоможе вибрати відповідний метод для кожного клієнта.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція – це одна з найпопулярніших косметичних процедур. Суть роботи лазера в тому, що висококонцентроване світло направляється на пігмент фолікула (меланін). Під час цього процесу промінь лазера перетворюється в тепло, яке нагріває, а потім й руйнує фолікул.

лазерна епіляція верхньої губи

Кожен імпульс (спалах) триває долі секунди і може пошкодити одночасно велику кількість фолікул. Невеликі області (наприклад, область верхньої губи) можна обробити менше, ніж за 5 хвилин, а великі області (спина або ноги) можуть зайняти до 60 хвилин.

Особливості лазерної епіляції:
  • Лазерна епіляція підходить власникам темного волосся, а ідеальний кандидат має чорне волоссям і світлу шкірою, в такому випадку робота лазера найбільш ефективна;
  • Лазерна епіляція не відніме багато часу, наприклад процедура в зоні пахв триватиме близько 10 хвилин;
  • Це не боляче! Дійсно, багато що залежить від вашого больового порогу і зони епіляції, але більшості не потрібно наносити знеболюючий гель;
  • Курс лазерної епіляції обійдеться Вам дешевше, ніж курс елос-епіляція;
  • Перед і після процедурою Вам слід дотримуватися рекомендацій лікаря,щоб уникнути появи рубців і пігментації на шкірі.
лазерна епіляція під пахвами

Що краще: лазерна епіляція або елос?

Дійсно, обидва методи проведені сертифікованими лікарями дають фантастичні результати. І вибір залишається за Вами. Лазерна епіляція дешевша, швидша і безболісніша, але не справляється з сивим, пушковим і світлим волоссям.

Елос, у свою чергу, ефективніша там, де не справляється лазер, хоча процедури можуть розтягнутися на кілька годин, а сеансів знадобиться більше, та й вартість буде вищою.

Якщо у Вас ще залишилися сумніви щодо вибору, ми радимо записатися на безкоштовну консультацію до фахівця компанії Люменис. Лікар проведе огляд Вашої шкіри і волосся, детально пояснить особливості процедури і підкаже, чи підходить Вам лазерна епіляція.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться