три апарати для епіляції

Лазерна епіляція - метод видалення небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла і на обличчі за допомогою лазера. Людство в усі часи шукало спосіб, який би міг вирішити цю проблему ефективно, безболісно і надовго, оскільки все, без винятку, методи або забирають багато часу, або причиняють биль, або не приносять довгострокового результату.

Зміст:

Винахід лазерних апаратів, що застосовуються в медицині і косметології, дозволило дозволити безліч проблем, пов'язаних з естетичними дефектами. В тому числі, знайдений метод, що усуває небажаний волосяний покрив на тілі на багато років, при цьому, не завдаючи болю і будь-якої шкоди здоров'ю людини. Це лазерна епіляція.

лазерна епіляція гомілки

Ще раз про лазерну епіляцію

Якщо колишні техніки, такі як застосування воску або цукрової пасти, відомі з давніх часів, можна порівняти з відчуттям із середньовічними тортурами, то сьогодні видалення небажаного волосся - це комфортна салонна процедура.

Суть методу полягає в руйнуванні волосяного фолікула. Світлова енергія, що поглинається меланіном, перетворюється в теплову, нагріває фолікул і викликає його загибель. Це кардинально відрізняє лазерну епіляцію від усіх інших способів боротьби за гладеньку шкіру. Тому, лазерна епіляція по праву визнана найефективнішим методом видалення волосся. При цьому Ви не тільки позбавляєтеся від докучливої і неестетично рослинності, а й отримуєте можливість розслабитися і відпочити в приємній атмосфері салону краси або клініки естетичної медицини. Гладка шкіра і чудовий настрій - результат процедури, проведеної за допомогою лазера.

ЯКІ БУВАЮТЬ ЛАЗЕРИ

Щоб позбутися від волосся на тілі в медицині застосовується червоне лазерне випромінювання. В відміну від інфрачервоного та ультрафіолетового, воно проникає в шкіру глибше, добре поглинається меланіном (пігментом, що знаходяться в волосі) і не поглинається ліпідами, білками і нуклеїновими кислотами. Це забезпечує безпеку для організму і «Прицільність» впливу променя.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ОДИН ВІД ОДНОГО МЕДИЧНІ ЛАЗЕРИ?

 • енергією випромінювання;
 • енергією випромінювання;
 • тривалістю і частотою імпульсів.
лазер в косметології

З нашої статті Ви дізнаєтеся, які існують лазерні системи, як вони застосовуються в косметології, чим відрізняються і якого ефекту варто очікувати.

Діодний лазер

Апарат відноситься до 4 покоління лазерів і був створений спеціально для знищення волосяних «Цибулин». Клінічні випробування показали наступні результати від процедури: 66% видаленого волосся в перший місяць, 27% - через 3 місяці

і ще 4% через півроку. Таким чином, ефективність становить 97%. Жоден метод, жоден апарат не дає таких високих показників. За це діодний лазер був визнаний «Золотим стандартом» лазерної епіляції.

Технічні характеристики:

Довжина хвилі : 800-810 нм;
Тривалість імпульсу : от 5 до 400 мс;
Частота імпульсів : до 2 Гц;
Максимальна потужність : до 500 Вт;
Глубина проникнення: 1-4 мм.
Потік енергії : до 110 Дж/см2 на один імпульс.
діодний лазер
Діодні лазери бувають:
 • діодний лазер з системою охолодженняз технологією контактного охолодження ChillTipTM.
  Модель LUMENIS Light Sheer ET - завдяки сапфіровою оптиці шкіра захищена від перегрівання, що виключає ризик виникнення опіків і больових відчуттів. під час процедури використовується гель-провідник.
  - бікіні, обличчя.
 • діодний лазер з вакуумною системоюз технологією вакуумного посилення High Speed.
  Модель LUMENIS Light Sheer DESIRE - вакуумна насадка дозволяє під час процедури впливати як легкий масаж. Велика площа робочого плями забезпечує обробку великих ділянок тіла швидше. Застосовується для будь-якого фототипу шкіри (навіть дуже смаглявою).
  - бікіні, обличчя.

Деякі його модифікації призначені для видалення судинних сіточок і зірочок.

Перед сеансом (не більше, ніж за 10 годин) необхідно ретельно виголити частина тіла, на якої планується проведення процедури.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Цей апарат прекрасно справляється з таким неприємним явищем як врослі волосся. Тільки за допомогою діодного лазера їх можна видалити, виключаючи ймовірність повторного появи.

https://www.youtube.com/embed/-0LZ_-hbe9I?rel=0&autoplay=1&mute=1

Неодимовий лазер

Неодимовий лазер ще називають Nd: YAG лазером, він випромінює інфрачервоне світло в ближньому діапазоні. Таке випромінювання ефективно діє на світлі, сиві, Пушкова і руді волосся на будь-якому фототип шкіри. Так як неодимовому випромінювання діє не тільки на меланін, але і на оксигемоглобін, за допомогою даного апарату успішно видаляються судинні патології, рубці, постакне, а також татуювання. Вбудована система охолодження і фільтри, що дозволяють регулювати довжину хвилі, повністю виключають ймовірність опіків. застосування цього лазера можливо на засмаглій і дуже-дуже темній шкірі.

Ця лазерна система активно застосовується для усунення вікових змін, омолодження шкіри, пілінгів.

Технічні характеристики:

Довжина хвилі: 1064 нм;
Тривалість імпульсу : 0.25-300 мс;
Потік енергії : до 300 Дж/см2 на один імпульс.
неодимовий лазер

Александритовий лазер

Технічні характеристики:

Довжина хвилі : 755 нм;
Тривалість імпульсу : 0.25 - 300 мс;
Частота імпульсів : до 1,5 Гц;
Потік енергії : до 20-40 Дж/см2 на один імпульс;
Максимальна потужність: до 2000 Вт.;
александритовий лазер

Калібрування параметрів перед початком процедури дозволяє підібрати оптимальний режим роботи апарату індивідуально для кожного клієнта, в Залежно від кольору шкіри і волосся. Нажаль, олександритовий лазер, що відноситься до 2-го покоління, не прибирає світле волосся і не працює по смаглявою шкірі.

Незаперечна гідність - система кріогенового і повітряного охолодження виключає ризик виникнення опіків і запалень. Процедура проводиться без використання гелю-провідника, необхідна довжина відростила волосся - 2-3 мм. За допомогою олександритового лазера видаляються судинні патології, доброякісні пухлини, пігментні плями, веснянки, вугрі, татуювання. Також, апарат успішно застосовується в косметології для омолодження шкіри.

Рубіновий лазер

Технічні характеристики:

Довжина хвилі : 694 нм;
Тривалість імпульсу : 3 мс;
Дисплей : 10 сенсорний
Частота імпульсів: до 1 Гц;
Потік енергії : до 40 Дж/см2 на один імпульс.

Рубіновий лазер для видалення волосся – це лазер першого покоління. Саме з його появою розпочалася ера лазерних технологій. На сьогоднішній день частота подачі імпульсів - 1 імпульс за секунду - є дуже низькою, відповідно час проведення процедури досить тривалий, а відчуття – болісні. Крім того, він не розпізнає ані світле, ані руде волосся та не працює на темній шкірі.

В даний час таке обладнання вважається застарілим і практично ніде не використовується.

рубіновий лазер

Ербієвий лазер

Даний лазерний апарат для видалення волосся не використовується, однак, він успішно застосовується в дерматокосметології для лікування випадіння та порідіння волосся (алопеції).

Все ж ми вирішили згадати про нього в цьому огляді для повноти розуміння питання - чим же відрізняються один від одного сучасні лазерні системи.

Технічні характеристики:

Довжина хвилі : 1656 нм;
Частота імпульсів : 0,5-2 Гц;
Потік енергії : до 110 Дж/см2 на один імпульс.
ербієвий лазер
головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: В центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» використовується тільки найсучасніше обладнання — діодний лазер. Це четверте покоління лазерів, яке дає відмінні результати — понад 60% волосся зникає вже в перший місяць після сеансу.

Що таке лазерна косметологія

Лазерна косметологія балансує на межі косметології і медицини. Всі процедури, пов'язані з нею, проводить лікар з відповідною вищою медичною освітою, але - зовсім не обов'язково в медичній установі. Такі маніпуляції допустимо проводити в салонах краси та клініках лазерної косметології.

омолодження обличчя фото
Багато хто стикаються з такими естетичними проблемами як:
 • порідіння волосся (алопеція);
 • вугрова хвороба (акне);
 • рубці, что залішаються после ее Важко форм (постакне);
 • Шрами будь-которого походження (після травм, хірургічного втручання, опіків);
 • розтяжки (спортивні, посттравматичні, післяпологові, гормональні, внаслідок коливань ваги);
 • пігментні плями (вікові, післяпологові, внаслідок прийому препаратів або порушення роботи внутрішніх органів).

Ербієвій лазер чудово справляється з цими дефектами, очищаючи шкіру, роблячи її поверхню гладкою, а колір - рівним, природним і «здоровим». вплив ербіевого лазера також направлено на пігмент меланін. Лазерний промінь діє вибірково, потрапляючи тільки на пошкоджені ділянки шкіри. Під час твори лазерного імпульсу миттєво утворюються тисячі микрозон і патологічні клітини «випаровуються». такий вплив «Змушує» шкіру активувати процеси регенерації, утворюючи молоді, здорові клітини і закриваючи ними пошкоджені ділянки шкіри.

ВАЖЛИВО: Безболісність, короткий і легкий реабілітаційний період, досягнення бажаних результатів, безпеку, відсутність побічних явищ - ось переваги роботи ербіевого лазера.

Цей же принцип лежить в основі такої популярної в косметології процедури як лазерна шліфування шкіри. Потужний омолоджуючий ефект досягається за рахунок видалення старих, віджилих клітин і стимуляції вироблення нових.

На цьому не закінчується спектр процедур, що проводяться за допомогою ербіевого лазера. нове слово в косметології - лазерний плазмоліфтінг - унікальна омолоджує методика, результати якої не поступаються результатам пластичної хірургії. І, звичайно, не можна не згадати про такі делікатні процедурах як лазерне омолодження і освітлення інтимних місць. Вони також здійснюються за допомогою цього сучасного чарівника - ербіевого лазера.

Аналізуйте, вдосконалюйте свою зовнішність і будьте здорові з «Люменис»!
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться