дівчина думає

Багатьох турбує ризик виникнення негативних наслідків після лазерної епіляції. На сьогоднішній день лазерна епіляція є однією з найбільш безпечних, затребуваних та ефективних процедур по видаленню волосся. Це доводять численні клінічні дослідження, а також відгуки клієнтів. Чому ж існує думка, що епіляція лазером може викликати такі негативні погані наслідки, як опіки та пігментація? Спробуємо розібратися, як діє промінь лазера і як виключити небажані наслідки для здоров'я після процедури.

Зміст:

Які наслідки можуть бути після лазерної епіляції

Лазерна епіляція - безпечна процедура, але, як виняток, вона може спричинити медичні наслідки.

Щоб уникнути негативних явищ для здоров'я слід дотримуватися правил підготовки до процедури та всіх рекомендацій лікаря. Потрібно розуміти, які можуть виникнути проблеми та як правильно повести себе в разі їх появи.

 

ВАЖЛИВО: Не нехтуйте рекомендаціями! Від їх виконання безпосередньо залежить результат процедури.

НАБРЯКИ

отеки кожи

НАБРЯК ШКІРИ - явище, що доволі часто виникає після процедури лазерної епіляції, воно вважається варіантом норми. Якщо у вас з'явилися набряки в зоні, де було проведено процедуру, вам слід уникати впливу сонячних променів на цю ділянку не менше, ніж 2 тижні. Хоча сам набряк зникає протягом декількох годин.

Опіки

ожог кожи кисти

ОПІКИ Появу опіків може спровокувати два фактори:

 •      недотримання клієнтом правил підготовки до процедури та правил догляду за шкірою після неї;
 •      низький рівень кваліфікації лікаря.
ПІГМЕНТАЦІЯ

пигментация на ногах

ПІГМЕНТАЦІЯ - Поява пігментації, найчастіше на ногах, після проведеної лазерної епіляції характерна в разі не належного догляду за шкірою до процедури і в після процедурний період. Не варто її лякатися, вона зникає протягом максимум 2-3 місяців.

ПОЧЕРВОНІННЯ

покраснение кожи на руке

ПОЧЕРВОНІННЯ – відразу після лазерної епіляції шкіра може почервоніти. Це є варіантом норми. Як правило, почервоніння проходить через 2 години, в рідкісних випадках може збережуться до 1 доби.

ПОДРАЗНЕННЯ

раздражение кожи на ноге

ПОДРАЗНЕННЯ - якщо у Вас немає протипоказань до процедури, подразнення на шкірі не виникають.

ІНФЕКЦІЯ

инфекция

ІНФЕКЦІЯ – Шкіра може бути інфікована після лазерної епіляції, якщо була порушена цілісність шкіри (ранки, подряпини і т.п.), на що не звернув уваги лікар.

 

ВАЖЛИВО: Зважившись на лазерне видалення волосся, докладно підійдіть до вибору лікаря і салону. Неграмотний фахівець або неякісне обладнання можуть стати причиною негативних наслідків для вашого здоров'я.

Що буде, якщо зробити процедуру після засмаги

Лазерне випромінювання впливає на шкіру подібно до сонячних променів, тому проводити процедуру рекомендується не раніше, ніж за 2 тижні після прийняття сонячних ванн. Інакше шкіра отримує подвійне теплове навантаження, що може викликати не тільки пересихання, а й опіки. Такі ж наслідки може викликати лазерна епіляція після солярію. На засмаглій шкірі дуже високий ризик отримання опіків. Вкрай рідкісним побічним ефектом є поява рубців. Це залежить виключно від індивідуальних властивостей шкіри.

Зазвичай наслідки лазерної епіляції не потребують лікування. Однак, якщо ви виявили у себе підозрілі симптоми, обов'язково зв'яжіться з лікарем, який вас обслуговував і проконсультуйтеся з ним.

лазерная эпиляция после загара

Як впливає лазерна епіляція на вагітність

Які можуть бути наслідки діодної лазерної епіляції під час вагітності достовірно не відомо, тому що вагітність є протипоказанням до процедури.

Чи може лазерна епіляція викликати рак

На сьогоднішній день немає жодного клінічно доведеного факту, що лазерна епіляція викликає такі наслідки як онкологія. Тому всі припущення на цю тему можна вважати домислами противників даної методики.Більш детальніше читайте статті Чи викликає лазерна епіляція рак.

Як уникнути негативних наслідків видалення волосся

Щоб лазерна епіляція принесла тільки позитивний результат і не спричинила негативних наслідків необхідно, по-перше, правильно підготуватися до процедури, незалежно від того, буде це лазерна епіляція глибокого бікіні або верхньої губи.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Що незалежно від пори року й типу шкіри, слід оберігати шкіру після лазерної епіляції, застосовуючи сонцезахисний крем.

Правильна підготовка до лазерної епіляції

Запорукою гарного результату проведеної процедури, в першу чергу, є дисциплінованість клієнта. Не ігнорувати правила підготовки до процедури, якими б несуттєвими вони не здавалися. Це стосується лазерної епіляції будь-якої зони - ніг, інтимної зони, живота, верхньої губи і т.інш. Негативні наслідки можуть виникнути, швидше за все, через ваше недбале ставлення до рекомендацій лікаря.

Уважно ознайомтеся з правилами підготовки до процедури в статті Підготовка до лазерної епіляції або уточніть деталі на безкоштовній консультації у нашого фахівця.

Чого категорично не можна робити після лазерної епіляції

противопоказания к лазерной эпиляции
Щоб уникнути всіляких неприємних явищ для організму після процедури, пам'ятайте, про те, чого робити не можна:
 • неможна протягом 48 годин не відвідувати баню, сауну, басейн, купатися у відкритому водоймищі, приймати гарячу ванну або душ;
 • неможна протягом 2 тижнів засмагати в солярії або під відкритим сонцем;
 • неможна протягом 3 днів наносити на ділянку шкіри, яку було оброблено лазером, спиртовмісні засоби.

Як вибрати фахівця

Процедура гарантовано пройде без наслідків, якщо:
 • її проводитиме фахівець, який отримав медичну освіту;
 • буде застосовуватися тільки сертифікована високотехнологічна апаратура;
 • клієнт обов'язково буде виконувати рекомендації лікаря.
специалист по лазерной эпиляции

Діодні лазери Lumenis Light Sheer ET і Lumenis Light Sheer DESIRE дають можливість фахівцеві обирати параметри випромінювання індивідуально для кожного клієнта, враховуючи колір шкіри і тип волосяного покриву.

Високотехнологічне обладнання вимагає від лікаря професійної грамотності, а саме такі фахівці працюють в наших центрах. Нашим головним критерієм відбору персоналу є вища медична освіта плюс досвід роботи з інноваційним обладнанням. Всі наші кадри відповідають цим критеріям, що гарантує клієнтам відмінний результат і відсутність негативних наслідків.

Компанія "Люменіс" є експертом в сфері лазерної епіляції та вже більше 12 років працює у всіх великих містах України - Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Луцьку, Чернівцях, Кривому Розі, Житомирі, Вінниці, а також в країнах ближнього зарубіжжя. Ми має ліцензію на проведення даної процедури. Наш сертифікований персонал - це наша гордість, це лікарі високого професійного рівня, які постійно вдосконалюють свою кваліфікацію на вітчизняних і міжнародних семінарах і майстер-класах. Ми довіряємо в їх руки клієнтів і впевнені в належній якості проведених процедур.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Після процедури у обмеженої кількості людей може бути легке почервоніння або ознаки фолікуліту. Для того, щоб уникнути цього, ми рекомендуємо після сеансу використовувати захисні засоби – «Пантенол» або «Пантестин».

Головні причини виникнення побічних явищ після лазерної епіляції

Отже, як зрозуміло з вищесказаного, основними причинами негативних наслідків епіляції є:
 • непрофесіоналізм лікаря (неправильно виставлені параметри апарата, не виявлені вчасно особливості організму, пошкодження шкіри і т.п.);
 • ігнорування клієнтом правил підготовки до процедури, а також не інформування лікаря про прийом ліків або перенесені захворювання;
 • в окремих випадках - виняткові особливості організму клієнта.
осложнения после лазерной эпиляции

Чи буде рости волосся після лазерної епіляції

Багатьох жінок хвилюють питання: чи росте волосся після лазерної епіляції та чи можна видалити весь небажаний волосяний покрив на тілі за один раз? Промінь лазера руйнує волосяні цибулини, що знаходяться в активній стадії, а це означає, що волоски з пошкоджених цибулин більше не виростуть. Однак необхідно знати, що енергія лазера впливає тільки на цибулини, які на момент сеансу перебувають в активному стані, а це не більше 30% волосся. Волоски, що знаходяться в сплячий або перехідній фазі, не піддаються впливу променя.

Для повного видалення небажаного волосся з тіла потрібно пройти курс процедур від 8 до 12 сеансів з інтервалами між ними від 4 до 12 тижнів. Тільки тоді можна буде насолодитися абсолютно гладенькою шкірою.

Протипоказання до лазерної епіляції

протвопоказания к лазерной эпиляции
Щоб наслідки були тільки позитивними, необхідно враховувати, що у даної процедури є ряд протипоказань:
 • пушкове, світле та сиве волосся;
 • смаглява (або засмагла) шкіра;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет, який передбачає прийом інсуліну;
 • дерматологічні захворювання;
 • інфекційні захворювання;
 • прийом антибіотиків тетрациклінового ряду менш, ніж за 14 днів до проведення сеансу;
 • хірургічне втручання в зону, де проводиться процедура, менш, ніж за 3 місяці до маніпуляції;
 • вагітність і годування грудьми.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться