підліток і епіляція лазером

Багатьох молодих людей цікавить питанням – з якого віку можна робити лазерну епіляцію? Відомо, що саме підлітки більш, ніж люди старшого віку, схильні відчувати комплекси з приводу появи небажаного волосся. Найчастіше волосся з'являється над верхньою губою та на підборідді. І не тільки у хлопчиків. В період становлення гормонального фону навіть у дівчаток може виникнути це явище.

Також, перше волоссячко на ногах у дівчат викликаєпаніку та дуже засмучують їх. Напевно, мами пам'ятають, як їх дочки-підлітки довго перебували у ванній і таємно намагалися боротися з цією проблемою.

Дізнаємося ж компетентну думку лікаря з цього питання.

Чи можна робити лазерну епіляцію в 14 років?

Саме в цьому віці юнаки та дівчата соромляться тих змін, що відбуваються з їх тілом. Поява волосся в інтимних зонах, в області пахв і на обличчі викликає неоднозначні почуття. Більшість навіть приховує від батьків свої спроби позбутися небажаного волосся за допомогою бритви або воскових смужок.

https://www.youtube.com/embed/fzzwpCccTMc?rel=0&autoplay=1

На цей вік (14 років) як у дівчаток, так і у хлопчиків, припадає пік статевого дозрівання. Воно полягає не тільки в інтенсивному зростанні волосся на тілі. Також спостерігаються скачки росту, подовження кінцівок. У дівчаток це, як правило, початок менструального циклу (в деяких випадках, він починається вже в 12-річному віці), у хлопчиків - збільшення статевих органів, поява кадика, огрубіння голосу. Змінюється тіло, його пропорції, нерідко пубертат супроводжується поганим самопочуттям:

  • головним болем
  • порушенням сну і апетиту
  • емоційними розладами

ВАЖЛИВО: Намагайтеся знайти для своєї дитини правильні слова, щоб допомогти їй позбутися комплексів. Не залишайте її наодинці з проблемою. Поясніть, що ті зміни в організмі, що відбуваються на даному етапі, властиві віку та за рік-другий її тіло буде виглядати зовсім інакше.

До закінчення статевої зрілості, стабілізації гормонального фону лазерна епіляція у підлітків заборонена! Немає фактичних даних про шкідливий вплив лазера на організм підлітка, але разом з тим, і немає достовірних даних про те, що це повністю безпечно для дитячого організму та не вплине на його подальше формування.

В рідкісних випадках може спостерігатися дуже густий волосяний покрив, як на обличчі, так і на тілі. Тоді батьки намагаються вдатися до будь-яких методів, щоб поліпшити зовнішній вигляд і психологічний стан своєї дитини й умовити лікаря провести лазерну процедуру. Але, необхідно пам'ятати, що таке явище, швидше за все, пов'язано з порушенням роботи ендокринної системи. А це саме по собі є одним з протипоказань до проведення лазерної епіляції. Тому, в цьому випадку слід негайно звернутися до фахівця-ендокринолога та з'ясувати, що саме є причиною такого бурхливого зростання волосся.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Якщо видалити лазером надмірний, патологічний волосяний покрив на тілі підлітка, це може викликати ще більш інтенсивний ріст волосся.

Чи можна робити лазерну епіляцію в 17 років?

лазерна епіляція в 17 років

Отже, ми терпляче чекаємо нормалізації гормонального фону й закінчення періоду статевого дозрівання. Як визначити, коли ж це сталося?

За фізіологічними нормами зазвичай все стабілізується в 16 років. В такому віці у дівчаток вже протягом 2-3 років місячні проходять регулярно, зі стійким циклом, остаточно формуються внутрішні та зовнішні статеві ознаки. У хлопчаків змінився голос, тіло прийняло інші форми. Організм тих і інших фізично здатний до продовження роду. Це й прийнято вважати закінченням періоду статевого дозрівання.

І хоча вважається, що лазерна епіляція проводиться після повноліття, у випадках гострої необхідності до даної процедури можна вдатися з 16 років. Питання, яке цікавить дуже багатьох - чи можна робити лазерну епіляцію в 17 років? У виняткових випадках - так, можна.

ВАЖЛИВО: Проводити процедуру лазерної епіляції до 18 років можна тільки з письмової згоди батьків або опікуна. Підпис дорослих ставиться очно, в центрі лазерної епіляції. Батько або опікун має право перебувати поруч зі своєю дитиною під час процедури.

Протипоказання до лазерної епіляціє у підлітків

Протипоказання та підготовка до процедури не відрізняються для людей різних вікових категорій. Головне, пам'ятати, що всіх рекомендацій, правил та заборон необхідно суворо дотримуватися. Це допоможе уникнути негативних наслідків, а також позитивно вплине на результат процедури. Тобто, щоб досягти максимально гарного результату - гладенької шкіри надовго - потрібно обов’язкого додержуватися вказівок лікаря.

В яких випадках лазерна епіляція протипоказана:

  • онкологічні захворювання
  • захворювання ендокринної системи, цукровий діабет
  • інфекції
  • порушення в роботі імунної системи
  • дерматологічні захворювання
  • хірургічне втручання в зону, що буде оброблена, менш, ніж за 3 місяці до процедури
  • вагітність та годування груддю


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться