лазерна епіляція ніг

Перш, ніж піти до салону лазерної епіляції, людина, яка має невуси задає питання - чи небезпечна лазерна епіляція для родимок? Спочатку розберемося в основних поняттях.

Невус є вродженим або придбаним скупченням меланоцитів - клітин, що виробляють меланін. Поява родимок обумовлена генетично: якщо вони були у батьків, у дитини вони з'являться в 100% випадків і частіше всього на тому ж місці. У той же час такі утворення нерідко виникають протягом усього життя на будь-яких ділянках обличчя та тіла. Вже існуючі невуси здатні змінювати колір, розмір, рельєф або зовсім зникати.

https://www.youtube.com/embed/rQecM06G9IU?rel=0&autoplay=1&mute=1

Мабуть, жодна косметологічна процедура не овіяна такою кількістю міфів, як лазерна епіляція. Родимки на тілі - одне з тих явищ, яке викликає побоювання перед цією процедурою. Чи можна робити лазерну епіляцію, якщо є родимки? Як впливає лазер на родимки? У статті Ви знайдете відповіді на ці питання.

Зміст:

Родимки та лазерна епіляція

Оскільки випромінювання направлено на пігмент меланін, його частина може потрапляти на невуси. Якщо процедуру було проведено малодосвідчених фахівцем, це може призвести до пошкоджень шкіри. В інтернеті можна зустріти коментарі користувачів, у яких трапився опік родимки після лазерної епіляції. Дійсно, таке іноді відбувається, якщо ці ніжні місця на шкірі не були попередньо убезпечини перед маніпуляцією лікарем-косметологом. Тому, для того, аби процедура пройшла без негативних наслідків, рекомендуємо звертатися виключно до перевірених фахівців, а саме - до косметологів мережі салонів «Люменіс».

Грамотний лікар обробляє родимку спеціальним білим олівцем, щоб лазер її «не бачив». Після цього сміливо можна робити лазерну епіляцію поруч з родимками.

У такому випадку, коли процедуру проведено правильно, відповіддю на питання «чи шкідлива лазерна епіляція для родимок?» буде «ні».

ВАЖЛИВО: Якщо під час лазерної епіляції все ж зачепили родимку, необхідно за нею поспостерігати. Після процедури родимка потемніла або збільшилася у розмірі, з'явилася скориночка, словом, будь-які зміни з невусом повинні Вас насторожити. У цьому випадку необхідно звернутися до лікаря.

Як бути, якщо на родимках росте волосся?

У деяких людей зустрічається проблема «волохатих родимок». Головну неприємність, як правило, викликає їх зовнішній вигляд, особливо, якщо вони розташовані на обличчі або видимих частинах тіла. Також часто волосся на таких місцях можуть мати інший відтінок і товсту структуру, тим самим ще більше привертаючи до себе увагу.

Чому взагалі на родимках росте волосся? Вся справа в тому, що невуси «зроблені» з клітин шкіри, одним з властивостей якої є можливість росту волосся. Такі утворення мають тенденцію з'являтися в тих місцях, де волосся має сильне коріння. Найчастіше це області підборіддя і верхньої губи. На цих частинах ообличчя проростання небажаних волосків може бути досить швидким і густим.

Якщо лазерна епіляція біля родимки при правильному проведенні - процедура досить безпечна, то видалення волосся прямо на родимці - часто просто неефективно та небезпечно. Пов'язано це з тим, що лазер реагує на меланін, який у родимих плямах присутній в надлишку. Через це волосся може не піти зовсім, зате може посвітлішати невус. У гіршому варіанті можливий опік родимої плями. Однак деякі лазери останнього покоління можуть справлятися і з цим завданням. Тому перш, ніж записатися на сеанс, уточніть цю інформацію у лікаря-косметолога, який буде проводити процедуру.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Лазерна епіляція має певні протипоказання. Родимки не належать до переліку протипоказань до даного виду видалення волосся.

Коли слід звернутися до лікаря?

При будь-якому втручанні в зону родимки слід проявляти обережність і завбачливість. Невус повинен оглянути сертифікований лікар-дерматолог і дати згоду на процедуру лазерної епіляції. Якщо провести сеанс з видалення волосся без попереднього медичного огляду - важко буде передбачити, яку роль зіграє лазер в разі переродження родимої плями.

Переростання родимки у злоякісну меланому супроводжується декількома стандартними ознаками:

  • зміною кольору;
  • нерівними краями;
  • швидким розростанням;
  • асиметрією;
  • кровоточивості.

Проте, часто прояв одного або навіть декількох симптомів не сигналізує про початок хвороби. Такі «нетипові» родимки необхідно контролювати і вчасно звернутися до лікаря.

В цілому лазерна епіляція родимки може бути проведена, якщо:

  1. Процедуру схвалив лікар-дерматолог;
  2. У клініці використовують лазер останнього покоління, потужність якого буде достатньою для безпечного видалення волосся з родимки.

Сьогодні немає досліджень, які доводять шкоду видалення волосся лазером поруч з родимками. Те ж стосується процедури на самих невусах. Більшість родимок не є «раковими» і з часом не стають такими. Наявність родимки – це не протипоказання до лазерної епіляції, однак, слід грамотно й з обережністю ставиться до цього явища, щоб уникнути пошкоджень. Сподіваємося, що тепер Ви знаєте відповідь і не відмовитеся від найефективнішої процедури з видалення небажаного волосся.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться