Люменис

Сьогодні видалити волосся можна в Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» біля метро Осокорки за адресою Срібнокільська, 22. Серед великої кількості способів боротьби з небажаним волоссям, максимально ефективно допоможуть впоратися з цим завданням діодні лазер Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sheer Desire. Це найефективніші та найбезпечніші апарати для видалення небажаного волосся. В нашому салоні консультації з питань лазерної епіляції проводяться за попереднім записом безкоштовно.

https://www.youtube.com/embed/ax9LtE1m5rY?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наш колектив на ст. м. Осокорки

Запись к специалисту

Чому ми рекомендуємо обладнання компанії Lumenis

Більш, ніж одинадцять років компанія «Люменіс» надає послуги лазерної епіляції. Ми тестували різне обладнання, щоб запропонувати Вам найкраще. Діодні лазери Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sheer Desire довели максимальні результати у видаленні волосся. Вони визнані "золотим стандартом" лазерної епіляції, тому в усіх центрах «Люменіс» процедури проводяться саме цими лазерами. Дане обладнання пройшло сертифікацію та відповідає світовим стандартам якості. Всі лікарі мають вищу медичну освіту, досвід роботи та постійно підвищують свій професіональний рівень на профільних семінарах і майстер-класах.

Особливості лазерної епіляції

Перша процедура дозволяє видалити волоски, які знаходяться в активній фазі росту. За певного часу починають активізуватися ті фолікули, що «спали». Вони будуть видалені під час наступних сеансів. В кожної людини процес зростання волосся відрізняється, а тому час проведення подальших процедур визначається індивідуально. Для досягнення стійкого та тривалого ефекту знадобиться близько 8 сеансів. Пройшовши повний курс процедур, Ви на довгі роки позбудетеся небажаної рослинності на тілі. При цьому, ми гарантуємо відсутність таких побічних явищ, як подразнення, алергія, свербіж, почервоніння.

Найбільш ефективно лазерна епіляція впливає на темний пігмент. Тому, якщо волосся темне, а шкіра світла, то знадобиться мінімальна кількість сеансів. Якщо волосся русяве, то буде потрібно трохи більше процедур. Якщо волосся світле чи пушкове, то ми можемо говорити тільки про уповільнення зростання, а не про повне видалення. Залежно від фототипу шкіри й товщини волосся, лікар визначає інтенсивність лазерного  випрмінювання. Після процедури шкіра потребує інтенсивного зволоження. Лікар обов'язково підкаже, як правильно доглядати за ділянкою тіла, де було видалено волосся, які засоби вокристовувати.

лазерна епіляція для жінок

Наскільки це безболісно?

Лазерна епіляція не є абсолютно безболісною процедурою. Однак, вона набагато менш болюча, ніж віск або епілятор. Під час сеансу лазерний промінь впливає на цибулину волоса і знищує її (зруйнована фолікула не відновлюється). Сапфірова оптика, вбудована в діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ, миттєво охолоджує, що робить процедуру менш болючою та захищає шкіру від перегрівання та опіків. Під час обробки найбільш делікатних та чуттєвих зон і при низькому больовому порозі можна скористатися знеболюючим гелем. А насадка діодного лазера Lumenis Light Sheer Desire робить процедуру максимально швидкою (за рахунок більшого розміру робочої «плями») і безболісною, завдяки вакуумній технології.

діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ

Лазерна епіляція - від мрії до реальності

В Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» на Осокорках за адресою Скрібнокільская 22,  використовується сучасне професійне медичне обладнання. Відгуки наших клієнтів підтверджують - за допомогою лазерної епіляції можна видалити все небажане волосся на будь-якій ділянці тіла. Ви нарешті позбудитесь гоління чи видалення волосся в будь-який інший спосіб. Курс процедур і дотримання рекомендацій лікаря гарантує довготривалий результат.

Центр лазерної епіляції «Люменіс» на Осокорках, крім лазерної епіляції, пропонує послуги з косметології обличчя та тіла

мікротоки для омолодження обличчя

 

Центр «Люменіс» біля ст.м. «Осокорки»
м. Київ, вул.Срібнокільська, 22, тел. (067) 361-61-07
Особливості Центру: біля ст.м. "Осокорки"

ЛЮМЕНІС - ОСОКОРКИ

X

Ціни на послуги

Лазерна епіляція на обличчіShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації
Лазерна епіляція інтимних зон росту волоссяShow more
Лазерна епіляція на ногахShow more
Лазерна епіляція рукShow more
Лазерна епіляція спини та животаShow more

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.84[25 Голосів]


Додати відгук
Юлия Огородник
28.02.2019, 14:50
Один из лучших салонов сети Люменис который я посещала. Очень приятное обслуживание, внимательный и заботливый персонал. Была в один день на процедуре комбинированной читки лица и лазерной эпиляции трех зон. Все очень понравилось. Никто не пытался сделать свою работу как попало, это очень приятно) Обязательно прийду еще.
Цитата
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Записаться