Сьогодні лазерні технології широко застосовуються в усіх медичних напрямках. Вони здобули велику популярність за високу ефективність, швидкість і безболісність маніпуляцій, а також безпеку для організму. Успішно застосовується лазерна терапія і в гінекології. Жінки нарешті отримали можливість вирішувати делікатні проблеми без хірургічного втручання. У статті ми поговоримо про те, які результати і наслідки лазерного омолодження піхви очікують пацієнток медичних центрів, кому показана дана процедура і чому варто до неї вдатися.

Зміст

 

Інтимне омолодження - що це?

Інтимні органи так само схильні до змін і старіння, як і інші органи нашого тіла. Ми часто зустрічаємо рекламу послуги «інтимне омолодження», але що це? Невже можливо без скальпеля пластичного хірурга повернути жіночому статевому органу первісний стан, тонус і форму? І це після пологів, перенесених травм, операцій, у період клімаксу ... Дійсно, це можливо і буквально за 2-4 процедури.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Кожна друга жінка у віці 50-60 років страждає від нетримання сечі внаслідок опущення стінок піхви. При цьому більшість жінок не розуміють, до якого фахівця звертатися з цією проблемою, оскільки не пов'язують ці два явища між собою.

У США і країнах Європи дану методику застосовують вже протягом 20 років. За даними статистики 97% пацієнток отримують стійкий позитивний результат. Причому негативні наслідки лазерного омолодження відсутні. Технологія повністю безпечна і нешкідлива за рахунок «розумного» сучасного обладнання, яке надає прицільного, фракційного впливу, виключно на ті клітини, які потребують оновлення.

 

Як це відбувається?

Для виконання процедури лазерного вагінального омолодження використовується інноваційний СО2 лазер AcuPulse від всесвітньо відомого американо-ізраїльського концерну LUMENIS. Один з модулів цього апарата - модуль FemTouch - створено спеціально для відновлення жіночої делікатної зони.

Під час сеансу інтимного омолодження лазером модуль FemTouch вводиться в піхву і відбувається дозований прогрів слизової оболонки піхви за допомогою впливу світлових імпульсів. У результаті тканини різко скорочуються, що призводить до звуження стінок піхви. Організм починає активно виробляти власний колаген, який є основним складовим вагінальної тканини, її «каркасом», забезпечуючи еластичність і пружність.

 

Показання до лазерного омолодження в гінекології

Насправді процедуру можуть робити, як дівчата старше 18 років, так і жінки за 60, якщо вони незадоволені станом своїх статевих органів і хотіли б їх покращити, а також підвищити чутливість під час статевого акту, але є ряд патологій, коли процедура саме показана.

 

Результати

Крім результату звуження і ліфтингу піхви, лазерне омолодження вульви освітлює перианальную зону і робить контури малих статевих губ більш чіткими.

Проводячи лазерне омолодження піхви, лікар вже під час сеансу спостерігає поліпшення секреторної функції, а пацієнтка вже після першого сеансу відчує наступні результати:

 • Зволоженість і комфорт
 • Відсутність свербіння, печіння
 • Відновлення природної мікрофлори
 • Зменшення проявів нетримання сечі
 • Значне поліпшення якості статевого життя

Процедура триває всього 10-15 хвилин. Больові відчуття не виникають, оскільки тривалість світлових імпульсів, які генерує апарат, коротша за больовий імпульс, тому пацієнтка почуває себе комфортно. З відчуттів - тільки легке тепло.

 

Переваги інтимного омолодження

Якщо порівнювати лазерне омолодження піхви з хірургічною пластикою, то, безумовно, воно має ряд незаперечних переваг:


 • Процедура малоінвазивна і нетравматична
 • Сеанс проходить комфортно, пацієнтка не відчуває болю
 • Немає необхідності застосовувати анестезію;
 • Результати будть відчутні одразу
 • Не потрібно лежати у стаціонарі, брати лікарняний лист, на процедуру можна піти і в обідню перерву
 • Немає реабілітаційного періоду
 • Немає побічних ефектів і ризику негативних наслідків
 • Вартість нижче, ніж вартість операції
 

Протипоказання

Незважаючи на всі переваги даної методики, вона має ряд протипоказань. Слід ознайомитися з ними, щоб виключити ризик ускладнень:


 • Онкологічні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Період вагітності та годування груддю
 • Венеричні захворювання
 • Гострі або хронічні запальні захворювання органів малого таза
 • Менструація
 • Епілепсія
 • Серцево-судинні захворювання

Наслідки вагінального омолодження

Перш ніж робити процедуру, жінка повинна пройти ряд обстежень - огляд гінеколога, УЗД вагінальне і органів малого тазу, а також цитологічне дослідження. Це необхідно для того, щоб наслідки інтимного лазерного омолодження були тільки позитивними, очікуваними і принесли задоволення.

Міжнародні статистичні дані свідчать, що тільки у 3% жінок після процедури можуть з'явитися незначні кров'янисті виділення, які не вимагають лікарської допомоги. Це говорить про максимально високу безпеку та ефективність методу.

Сучасні технології в гінекології допомагають відчути себе впевненіше, поліпшити якість інтиму, стати соціально активнішою і насолоджуватися всіма фарбами життя. Приєднуйтесь до тих жінок, які вже прийняли рішення бути здоровими і щасливими.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться