З давніх давен людство намагається знайти рецепт від облисіння. Ще Гіппократ марно намагався боротися з плішшю, втираючи в голову суміш кропиви, хрону та голубиного посліду, а для Юлія Цезаря Клеопатра готувала порошок з кінських зубів, мишачих тушок і жиру ведмедя. Але, на жаль, жоден з цих засобів не «працював».

Сьогодні, поряд з медикаментозними способами, як і раніше досить популярними є народні засоби. Відвари з кореня лопуха та кропиви використовують для полоскання волосся і втирання в шкіру голови. Дешевим і доступним засобом проти випадіння волосся є сіль. Її також втирають в шкіру голови. Таку «маску» необхідно тримати від 15 хвилин до декількох годин. Сіль активізує кровообіг і зростання волосяних фолікул, волосся стає густим і шовковистим. І, звичайно, згадаємо найвідоміший (і екстремальний!) спосіб - втирання в шкіру голови кашки з ріпчастої цибулі. На таке, мабуть, зважиться не кожен, навіть якщо дуже хочеться мати гарне волосся.

 https://www.youtube.com/embed/EaH2rT8GaoU?rel=0&autoplay=1&mute=1

Ефективна сучасна медицина

Вельми популярним є метод пересадки власного волосся. Він міцно завоював довіру клієнтів. Невеликий шматочок шкіри з волосяними цибулинами береться з однієї частини голови (як правило, це потилиця або скроні) і пересаджується в ту частину голови, де волосся помітно порідшали. Процедура проводиться під місцевою анестезією, загоєння проходить досить швидко, а рубці настільки маленькі, що ледь помітні. В результаті такої процедури можливе повне відновлення волосяного покриву, і все ж це оперативне втручання.

На щастя, прогрес подарував нам лазерні апарати, які успішно використовуються в медицині та косметології. За допомогою лазера в наші дні можна усунути практично всі естетичні дефекти, не вдаючись до хірургічного скальпеля. В тому числі існують лазерні методики і для лікування випадіння волосся. Це безболісні, не травматичні й дуже ефективні процедури. Лікування алопеції лазером проводиться незалежно від причин її виникнення та видів. Це може бути і просто порідіння волосся, вогнищева алопеція чи навіть повне облисіння. Лазер ефективно вирішує будь-яку з цих проблем. До того ж сеанси проходять комфортно для клієнта, а реабілітаційний період відсутній.

Апарат Resur FX

Новітній лазерний апарат Resur FX, виробництва ізраїльської корпорації LUMENIS - справжній прорив в лазерній косметології. Це ербієвий лазер останнього покоління, за допомогою якого можливо проводити цілий ряд косметологічних послуг, спрямованих на усунення таких естетичних дефектів як:

  • ознаки старіння шкіри, зморшки, птоз (опущення м'язів);
  • рубці, шрами, постакне;
  • розтяжки (стрії) різного походження;
  • гіперпігментація;
  • порідіння волосся.

відновлення волосся лазерним апаратом Resur FX

Фотохімічна реакція, що виникає в результаті впливу світлового лазерного променя, стимулює пробудження сплячих волосяних фолікул. Прискорюється кровообіг, клітини збагачуються киснем, що також призводить до стимуляції відновлення шкіри на клітинному рівні. Апарат Resur FX генерує червоне лазерне випромінювання, яке має низький коефіцієнт поглинання в тканинах людського організму, що говорить про безпеку його застосування.

Залежно від інтенсивності випадання волосся, розмірів проблемних ділянок та інших індивідуальних особливостей, клієнтові може знадобитися від 3 до 10 сеансів з інтервалом в 4 тижні. А винагородою стане красиве, густе волосся, до того ж після таких сеансів волосся росте удвічі швидше!

Нехай волосся на подушці або на гребінці більше не затьмарюють ваше життя. Спробуйте та переконайтеся самі, що апарат Resur FX творить справжні дива!


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться